Notice: wp_register_style kallades felaktigt. Skript och stilmallar bör inte registreras eller laddade förrän hooksen wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, eller login_enqueue_scripts. Vänligen se Felsökning i WordPress för mer information. (Detta meddelande lades till i version 3.3.0.) in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-includes/functions.php on line 4778

Notice: wp_enqueue_style kallades felaktigt. Skript och stilmallar bör inte registreras eller laddade förrän hooksen wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, eller login_enqueue_scripts. Vänligen se Felsökning i WordPress för mer information. (Detta meddelande lades till i version 3.3.0.) in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-includes/functions.php on line 4778

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-content/themes/thegem/functions.php on line 47
Dags att söka till höstterminen 2018 | Strömbäcks folkhögskola

Strömbäcks folkhögskola

Skriver en nyhet här.