Notice: wp_register_style kallades felaktigt. Skript och stilmallar bör inte registreras eller laddade förrän hooksen wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, eller login_enqueue_scripts. Vänligen se Felsökning i WordPress för mer information. (Detta meddelande lades till i version 3.3.0.) in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-includes/functions.php on line 4778

Notice: wp_enqueue_style kallades felaktigt. Skript och stilmallar bör inte registreras eller laddade förrän hooksen wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, eller login_enqueue_scripts. Vänligen se Felsökning i WordPress för mer information. (Detta meddelande lades till i version 3.3.0.) in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-includes/functions.php on line 4778

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/strombac/strombacks2018.strombacksfolkhogskola.se/wp-content/themes/thegem/functions.php on line 47
Övningskör för integrationen – handledare sökes! | Strömbäcks folkhögskola

Övningskör för integrationen - handledare sökes!

Handledare sökes

Övningskör för integrationen – handledare sökes!

Strömbäcks har inlett ett samarbete med Umeå-vännäs trafikskola och kan därför erbjuda elever på SFI och Allmän kurs ett startpaket. Teorin läses på skoltid och ges under fem veckor. Nu letar vi efter dig som vill övningsköra med våra elever. Körkort

För mer information kontakta Jonas eller Lasse.